‫ کلاس های آموزشی

گروه شریف کد دوره های مختلفی را برای علاقه مندان ارایه می دهد. این دوره ها به صورت خصوصی و گروهی برگزار می شود. شرایط و مباحث مطرح شده در این دوره ها در ادامه آمده است.


  دوره آموزشی مفاهیم پایه‌ای در ArcGIS

آموزش برنامه نویسی ArcGIS

سامانه اطلاعات جغرافیایی مجموعه‌ای است از امکانات، قابلیت‌های ویرایش و به‌هنگام سازی سریع داده‌ها است که روش‌های سنتی قادر به انجام آن‌ها نیستند. روش‌های سنتی تحلیل داده‌های جغرافیایی به دلیل حجم زیاد داده‌ها و نیازمندیها، قادر به تامین اهداف موردنظر کارشناسان نمی باشد که برخلاف روش‌های سنتی، داده‌های جمع‌آوری شده را به شکل رقومی ذخیره‌سازی می‌کند.

ادامه مطلب


 دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار اکسل 

آموزش اکسل مقدماتی

در این دوره آموزشی دانشجویان با اصول اولیه و ابزارهای مهم اکسل آشنا می سازد و مهارت لازم جهت آنالیز داده‌ها و خروجی‌های گویا را فراهم می‌سازد.

ادامه مطلب


 دوره آموزشی پیشرفته نرم افزار اکسل 

آموزش پیشرفته نرم افزار اکسل

در این دوره آموزشی، مفاهیم کلیدی در توسعه و گسترش نرم‌افزار اکسل مورد بحث قرار می‌گیرد. این کلاس برای افرادی که هر روز نیاز به انجام کارهای تکراری و ملال آور در اکسل دارند می‌تواند مفید فایده باشد.

ادامه مطلب


 دوره آموزشی برنامه نویسی در ویژال بیسیک

آموزش برنامه نویسی با ویژال بیسیک Visual Basic

در این دوره‌ی آموزشی به دنبال آشنایی دانشجویان با مفاهیم این زبان برنامه‌نویسی هستیم و امید است که در انتهای این دوره، آن‌ها قادر باشند که با توجه به نیازهای خود از این زمان برنامه‌نویسی به نحوه احسن بهره ببرند.

ادامه مطلب


 دوره آموزشی برنامه نویسی با سیپلکس

آموزش برنامه نویسی سیپلکس CPLEX

در این دوره آموزشی به دنبال آموزشی نحوه استفاده از قابلیت های نرم افزار سیپلکس در محیط ویژال بیسیک است که این امکان را برای محققان تحقیق در عملیات فراهم می کند تا بتوانند الگوریتم های بهینه سازی را پیاده سازی کنند.

ادامه مطلب